29.6. – 7.7.2018.

CIJENA ARANŽMANA PO OSOBI U 1/2 SOBI: cca 3500,00 kuna.

Zbog promjenjive gospodarske situacije u Ukrajini konačna cijena znati će se krajem veljače.

Dobiti sve potrebne informacije i prijaviti se za ovo hodočašće možete kod Ivana Pavlića (091 586 3540).

Plan hodočašća:

  1. DAN –  29.6.   – petak      – ZAGREB              

Polazak u 20.30 sati iz Botinca. 

  1. DAN – 30.6.  –  subota

Vožnja preko Mađarske. Dolazak u Mariapocs, najpoznatije Marijansko svetište Mađarske. Razgled i pobožnosti u svetištu. Sveta misa. Nastavak putovanja kroz Mađarsku i Ukrajinu. Dolazak u grad IVANO  FRANKKIVSK . Smještaj u hotel. Večera . Noćenje.

  1. DAN – 1.7. – nedjelja

Doručak. Polazak za ZARVANYTSYA – svetište Majke Božje koje još nazivaju i Istočni Lurd. Razgled svetišta, Sveta misa. Slobodno vrijeme za vlastite potrebe. Polazak za POCHAYIV. Dolazak i smještaj u hotel. Večera. Noćenje.

  1. DAN – 2.7. – ponedjeljak

Doručak.  . Razgled Pochayivske lavre,  najznačajnijeg samostana Ukrajine u kojem stalno boravi oko 120 monaha. Sv. misa. Polazak za KIJEV. Dolazak u Kijev i smještaj u hotel. Večera. Noćenje.

  1. DAN – 3.7. – utorak

 Doručak. Razgled Kijeva uz pratnju vodiča. Sv. misa.  Pauza za ručak i osobne potrebe. Nakon toga ponovo sastanak sa vodičem na dogovorenom mjestu. Nastavak razgleda Kijeva.  Slobodno vrijeme. Povratak u hotel. Večera.  Noćenje.

  1. DAN – 4.7. – srijeda

Doručak. Sv. misa. Odlazak u Pechersku Lavru, kompleksu samostana izgrađenim na brdu iznad Dnjepra još u 11 stoljeću. Noćenje. Slobodno za osobne potrebe. Navečer  jedinstven doživljaj Kijeva uz krstarenje Dnjeprom sa večerom. Noćenje.

  1. DAN – 5.7. – četvrtak

Doručak. Sv. Misa. Odlazak u LAVOV. Smještaj u hotel. Večera.Noćenje.

  1. DAN – 6.7. – petak

Doručak. Sv. Misa Razgled Lavova uz pratnju vodiča i pauze za ručak i osobne potrebe.. Večera. Noćenje.

  1. DAN – 7.7 – subota

Sv. misa. Doručak.. Polazak za Zagreb. Dolazak u Zagreb oko ponoći.

Share This