Zajednica blagoslova Kraljice svijeta

11. veljače 2011. osnovana je Udruga Prijatelji blagoslova Marije Kraljice svijeta. Udrugu je osnovala Družba sestara Kraljice svijeta.
Prvo predstavljanje Udruge u Botincu bilo je 20. ožujka 2011., a 01. svibnja 2016. održan je susret primanja mladih u Udrugu. Podružnica u Botincu danas broji 16 mladih članova. Članovi Udruge svaki dan mole Ispovijest vjere Hrvata, molitvu blagoslova, krunicu, pomažu sestrama u župskom pastoralu, jednom mjesečno se sastaju na zajedničku molitvu, trude se biti nositelji Božjeg blagoslova u svojoj župi, školi, studiju i radnim mjestima.

Geslo Udruge je: “Život ima smisla ako u njemu vlada blagoslov.” Članovi Udruge su se itekako uvjerili u to. Kada im je kroz molitvu, pjesmu, žrtvu blagoslov zavladao životima sve je dobilo svoj smisao.

 

LINKOVI: 

DUHOVNA OBNOVA UDRUGE PBMKS – BOTINEC

BOTINEC – “RODIO” SE MLADI OGRANAK UDRUGE PBMKS

Share This